Naší vizí je dovážet italskou obuv od předních italských značek a výrobců a současně poskytnout všem zákazníkům cenově dostupnou obuv z nejnovějších trendů a stylů.
Veškerou obuv jezdíme osobně vybírat na italské módní veletrhy, ale plánujeme dovážet i z dalších evropských zemí.  

V Ahsas MODA vždy najdete maximální poměr v ceně a kvalitě.
Neváhejte se podívat na aktuální nabídku obuvi pro sezonu podzim/zima 2022 dovezenou přímo z Milána.

A protože nechceme zůstat jen u obuvi, výhledově plánujeme i rozšíření našeho sortimentu o oděvní doplňky, jako kabelky, pásky, peněženky a další. 
Alespoň víte, na co dalšího se s námi můžete těšit.

Jsme přesvědčení, že se Vám naše obuv bude líbit a budete spokojeni tak jako my s výběrem a kvalitou.

Buďte s námi trendy a stylová v každém kroku
Ahsas MODA

Prevence puchýřů z nových bot

Puchýře z nových bot? S těmito triky už nikdy více!

To je radosti! Konečně jste našli boty, které se vám líbí a už se těšíte, jak je budete nosit. Po pár dnech však radost pomíjí a z nového páru se stává váš úhlavní nepřítel. Objevují se bolavé puchýře a odřeniny, a nové boty teď nějaký čas nechcete ani vidět. Co dělat, abyste tomuto strašáku předešli?


Proč jsou ženy posedlé vysokými podpatky?

Proč jsou ženy posedlé vysokými podpatky?

Odborné články zvyšují kvalitu vašeho obchodu z pohledu SEO, ale také se jedná o propagaci vaší značky. Můžete pomocí nich ukázat svým zákazníkům, že se v oboru vyznáte. Doporuči jim si připlatit za lepší produkt a směřovat je pomocí obsahu na konkrétní položky, jejichž prodej potřebujete podpořit.


Jak vybrat správnou velikost bot?

Jak vybrat správnou velikost bot?

Nezáleží na tom, jestli nakupuješ online nebo přímo v prodejně. Velikost boty je vždycky rozhodující faktor určující vaší spokojenost s pořizovanou obuví. Náš podrobný průvodce vás naučí, jak vybrat tu správnou velikost, na co si dát pozor a také jak si změřit velikost svého chodidla. (návod).


Jak vybrat společenskou obuv

Společenská obuv. Jakou vybrat?

Právě čtete obsah, který se jmenuje Články. Můžete jej upravit v rámci administrace v sekci Obsah / Články (návod).V této části se zobrazuje krátký text článku a po kliknutí na jeho nadpis je zákazník přesměrován na samostatnou stránku s tímto článkem, kde se zobrazí jeho dlouhý text.  

Jak správně pečovat o svojí obuv?

Jak správně pečovat o svojí obuv?

Obuv je nutné vybírat s ohledem na zátěž a vhodnost použití pro danou aktivitu. Pro vaši spokojenost a správnou funkčnost obuvi je potřeba zvolit vhodnou velikost – obuvi doporučujeme 5-10 mm extra místa v přední části boty, nikoli méně, aby noha v botě mohla správně pracovat. Dbejte na vhodnost materiálu a podrážky pro účel použití, za kterým obuv kupujete. Nevhodně zvolený typ obuvi, velikost nebo tvar obuvi vůči vašemu chodidlu nemůže být důvodem k pozdější reklamaci, ale pouze k vaší nespokojenosti.

Aby Vám obuv dobře a dlouho sloužila a neztratila nic ze své krásy, potřebuje obuv alespoň základní péči a údržbu. Abyste s našimi výrobky byli maximálně spokojeni, doporučujeme vám prostudování vámi vybrano obuv a dodržování doporučení, jak vaši boty správně udržovat.


Tabulka velikostí bot a obuvi

Tabulka velikostí bot a obuvi

Pokud nevíte přesně svoji velikost, máme zde pro vás tabulka velikostí. Nejprve si změřte délku svého chodidla podle návodu níže a poté naměřenou hodnotu přiřaďte k dané velikosti podle tabulky. Jakmile budete znát svoji velikost, tak vám nestojí již nic v cestě a můžete začít vybírat.


Užitečné obuvnické pojmy

Užitečné obuvnické pojmy

V tomto článku se podíváme na některé základní slovíčka, které Vám pomohou nejen při výběru vašich nových bot. Nebudeme zabíhat do přílišných podrobností, netřeba se stát obdorníkem na ševcovinu, ale mít základní povědomí o tom, co který význam znamená je určitě fajn.