Dámské - Velikost - 39

Jak si originálně zavázat tkaničky? Máme pro vás 15 způsobů.

Jak si originálně zavázat tkaničky? Máme pro vás 15 způsobů.

Napadlo vás někdy, že tkaničky do bot mohou posloužit jako neotřelý módní doplněk? Stačí vystoupit ze zajetých kolejí a místo klasického šněrování vyzkoušet našich 15 tipů, jak si originálně zavázat tkaničky. Možná zjistíte, že i obyčejné šněrování umí bavit.

Už jste někdy zaslechli jméno Ian Fieggen? Pokud vám to nic neříká, o zájmu daného pána vám víc napoví jeho přezdívka: Professor Shoelace neboli Profesor tkanička. Ian tvrdí, že tenisky lze zavázat na více než 2 miliardy způsobů. Vystoupíte z davu a svým botám dodáte punc originality – potřebujete ještě další důvod, proč se naučit neotřelé vázání tkaniček? Aktuální trendy přejí experimentům, tak se do nich pusťte.


Jak vyčistit gumové podrážky?

Jak vyčistit gumové podrážky?

Ačkoli jim nemůžeme odepřít funkčnost a odolnost vůči poškození, nelze popřít, že gumové podrážky, které zajišťují jistotu kroků a tlumení otřesů, mají jednu nevýhodu, jmenovitě vyžadují speciální ošetření, pokud jde o jejich péči...

Naštěstí to není až tak zkomplikované a časově náročné, jak by se mohlo zdát, proto také dnes, tak jako všichni známí experti od bot, Vám prozradíme účinné způsoby na čištění každé gumové podrážky. Dokonce i těch, jaké se Vás dodnes nepodařila vyčistit a již dávno jste je odepsali.


Jak čistit látkové boty?

Jak čistit látkové boty?

Určitě i vy máte ve svém botníku nějaké boty s látkovými svršky. Kecky, Conversky, Sneakersy, nebo espadrilky mívávají textilní svrchní části, proto jsou obzvláště vhodné na jaro a léto. Garantují neustálé proudění vzduchu, příjemnou vnitřní teplotu a také lehkost. Skvěle doplňují běžné outfity a zajišťují dokonalý look. Bohužel, jako každý pár bot, i modely z tkaniny se občas zašpiní. Existuje ovšem několik jednoduchých způsobů, díky nimž navrátíte svrškům jejich dávnou čistotu a svěžest. S našimi tipy se budete těšit skvělému vzhledem svých bot po hodně dlouhou dobu. Zjistěte, jak účinně čistit boty z textilní tkaniny, aniž by hrozilo jejich poškození.


Jak čistit obuv z koženky? Zapomeňte na impregnační sprej!

Jak čistit obuv z koženky? Zapomeňte na impregnační sprej!

V tomto článku si povíme jak čistit a ošetřovat boty z plastových materiálů a syntetiky.
Zaměříme se na nejběžnější provedení, tedy imitaci hladké kůže a koženku. Není náhoda že o tom píšeme právě v tento zimní čas. Mnoho zákazníků se na nás obrací s dotazy jak se o plastové boty starat a jak odstranit skvrny a fleky od impregnace, tedy ty nepěkné bílé mapy. Na koženku prostě žádný impregnační sprej nepatří.


Jak nosit dámské boty workery

Jak nosit dámské boty workery

Už dávno neplatí, že každé boty můžeme zařadit jen do jednoho stylu. Lodičky už nejsou jen společenskou obuví a rovněž i oblíbené workery se rozhodly vykročit ze své komfortní zóny. Dnes je můžeme objevit v celém spektru zajímavých outfitů – jsou vhodnou možností do sportovně laděných outfitů, ale skvěle si rozumí i s elegantními kombinacemi. Potřebujete poradit, jak nosit workery a vyčarovat krásné outfity, které oceníte během volného času i do práce? V tom případě jste na správné adrese. Dnes jsme pro vás připravili hned několik užitečných rad, které vám pomohou najít tu správnou cestu.


Jak čistit boty z kůže?

Jak čistit boty z kůže?

Kožená obuv dokáže dokonale doplnit téměř každou stylizaci, jednak abychom se z ní mohli radovat co nejdéle, musíme vědět, jakým způsobem se o ní starat. Péče o boty z přírodní kůže, to není jen odpovídající odstraňování nečistot, ale rovněž impregnace. Je nutné rovněž brát v úvahu fakt, že výrobci užívají různé druhy kůže, které mohou vyžadovat odlišné zacházení a prostředky.


Víte jak správně uskladňovat letní, ale i zimní boty?

Víte jak správně uskladňovat letní, ale i zimní boty?

Léto pomalu končí a lehounké šaty střídají v našem šatníku teplejší svetry. Změna se děje nejen v šatníku, ale i v případě našich bot. A tak se možná ptáte, jak si uskladnit boty po létě, abychom je během příštího léta mohli opět nosit?

Podle statistik má každý člověk v průměru 10 párů bot, a protože to není málo, může vám tento počet obuvi vytvořit doma nepořádek.
Stačí mít jen několik bot, tenisek, kozaček a polobotek a váš volný prostor v botníku je ihned zaplněn. Díky nesprávnému skladování se zapráší a zdeformují. Jak skladovat boty, aby dlouho sloužily? Existuje několik snadných způsobů, jak tento problém vyřešit.
 Chcete-li se vyhnout poškození svých oblíbených letních modelů, připravili jsme si pro Vás několik tipů, které vám umožní udržet boty v dobré kondici.


Prevence puchýřů z nových bot

Puchýře z nových bot? S těmito triky už nikdy více!

To je radosti! Konečně jste našli boty, které se vám líbí a už se těšíte, jak je budete nosit. Po pár dnech však radost pomíjí a z nového páru se stává váš úhlavní nepřítel. Objevují se bolavé puchýře a odřeniny, a nové boty teď nějaký čas nechcete ani vidět. Co dělat, abyste tomuto strašáku předešli?

Rádce

Jak správně pečovat o svojí obuv?

Jak správně pečovat o svojí obuv?

Obuv je nutné vybírat s ohledem na zátěž a vhodnost použití pro danou aktivitu. Pro vaši spokojenost a správnou funkčnost obuvi je potřeba zvolit vhodnou velikost – obuvi doporučujeme 5-10 mm extra místa v přední části boty, nikoli méně, aby noha v botě mohla správně pracovat. Dbejte na vhodnost materiálu a podrážky pro účel použití, za kterým obuv kupujete. Nevhodně zvolený typ obuvi, velikost nebo tvar obuvi vůči vašemu chodidlu nemůže být důvodem k pozdější reklamaci, ale pouze k vaší nespokojenosti.

Aby Vám obuv dobře a dlouho sloužila a neztratila nic ze své krásy, potřebuje obuv alespoň základní péči a údržbu. Abyste s našimi výrobky byli maximálně spokojeni, doporučujeme vám prostudování vámi vybrano obuv a dodržování doporučení, jak vaši boty správně udržovat.