Boty - Výška podpatků/podrážky - 4 cm

Hledáte elegantní, společenskou, volnočasovou či sezonní obuv? Tak jste na správném webu. 

Jsme malá firma orientující se hlavně na obuv dováženou z italského trhu dle aktuálních módních trendů. Najdete zde veliký výběr všech druhů a stylů obuvi od lodiček po kozačky v dostupné cennové relaci. 

Sledujte náš web, instagram či facebook, ať Vám neunikne žádná novinka, sleva či mimořádná akce. 

Jak si originálně zavázat tkaničky? Máme pro vás 15 způsobů.

Jak si originálně zavázat tkaničky? Máme pro vás 15 způsobů.

Napadlo vás někdy, že tkaničky do bot mohou posloužit jako neotřelý módní doplněk? Stačí vystoupit ze zajetých kolejí a místo klasického šněrování vyzkoušet našich 15 tipů, jak si originálně zavázat tkaničky. Možná zjistíte, že i obyčejné šněrování umí bavit.

Už jste někdy zaslechli jméno Ian Fieggen? Pokud vám to nic neříká, o zájmu daného pána vám víc napoví jeho přezdívka: Professor Shoelace neboli Profesor tkanička. Ian tvrdí, že tenisky lze zavázat na více než 2 miliardy způsobů. Vystoupíte z davu a svým botám dodáte punc originality – potřebujete ještě další důvod, proč se naučit neotřelé vázání tkaniček? Aktuální trendy přejí experimentům, tak se do nich pusťte.


Jak čistit obuv z koženky? Zapomeňte na impregnační sprej!

Jak čistit obuv z koženky? Zapomeňte na impregnační sprej!

V tomto článku si povíme jak čistit a ošetřovat boty z plastových materiálů a syntetiky.
Zaměříme se na nejběžnější provedení, tedy imitaci hladké kůže a koženku. Není náhoda že o tom píšeme právě v tento zimní čas. Mnoho zákazníků se na nás obrací s dotazy jak se o plastové boty starat a jak odstranit skvrny a fleky od impregnace, tedy ty nepěkné bílé mapy. Na koženku prostě žádný impregnační sprej nepatří.


Jak nosit dámské boty workery

Jak nosit dámské boty workery

Už dávno neplatí, že každé boty můžeme zařadit jen do jednoho stylu. Lodičky už nejsou jen společenskou obuví a rovněž i oblíbené workery se rozhodly vykročit ze své komfortní zóny. Dnes je můžeme objevit v celém spektru zajímavých outfitů – jsou vhodnou možností do sportovně laděných outfitů, ale skvěle si rozumí i s elegantními kombinacemi. Potřebujete poradit, jak nosit workery a vyčarovat krásné outfity, které oceníte během volného času i do práce? V tom případě jste na správné adrese. Dnes jsme pro vás připravili hned několik užitečných rad, které vám pomohou najít tu správnou cestu.


Jak čistit boty z kůže?

Jak čistit boty z kůže?

Kožená obuv dokáže dokonale doplnit téměř každou stylizaci, jednak abychom se z ní mohli radovat co nejdéle, musíme vědět, jakým způsobem se o ní starat. Péče o boty z přírodní kůže, to není jen odpovídající odstraňování nečistot, ale rovněž impregnace. Je nutné rovněž brát v úvahu fakt, že výrobci užívají různé druhy kůže, které mohou vyžadovat odlišné zacházení a prostředky.


Víte jak správně uskladňovat letní, ale i zimní boty?

Víte jak správně uskladňovat letní, ale i zimní boty?

Léto pomalu končí a lehounké šaty střídají v našem šatníku teplejší svetry. Změna se děje nejen v šatníku, ale i v případě našich bot. A tak se možná ptáte, jak si uskladnit boty po létě, abychom je během příštího léta mohli opět nosit?

Podle statistik má každý člověk v průměru 10 párů bot, a protože to není málo, může vám tento počet obuvi vytvořit doma nepořádek.
Stačí mít jen několik bot, tenisek, kozaček a polobotek a váš volný prostor v botníku je ihned zaplněn. Díky nesprávnému skladování se zapráší a zdeformují. Jak skladovat boty, aby dlouho sloužily? Existuje několik snadných způsobů, jak tento problém vyřešit.
 Chcete-li se vyhnout poškození svých oblíbených letních modelů, připravili jsme si pro Vás několik tipů, které vám umožní udržet boty v dobré kondici.


Boty z EKO kůže: Proč se do nich vyplatí investovat

Boty z EKO kůže: Proč se do nich vyplatí investovat

Hledání vhodných materiálů, do kterých bychom se mohli zahalit a obout, provází lidstvo už od samých počátků. Zpočátku byl hlavní materiál zvířecí kůže. Postupně jsme se však zdokonalili v hledání nových zdrojů a dnes máme k dispozici celou paletu materiálů, které mají mnohem lepší vlastnosti. Mezi nejoblíbenější materiály patří právě eko kůže, která najde své časté uplatnění v obuvnictví.

Samozřejmě, pravá kůže je pokládána za jeden z nejlepších materiálů, ale její dopad na životní prostředí je však obrovský.
Asi většina z nás si uvědomuje odpovědnost k naší planetě včetně nás v Ahsas Mode, a proto v našem sortimentu naleznete nejen kvaltiní boty z pravé kůže, ale i  produkty z eko kůže. Tento materiál se ukázal jako skvělé spojení kvality a zároveň ohleduplnosti k našemu životnímu prostředí.

Rádce

Jak správně pečovat o svojí obuv?

Jak správně pečovat o svojí obuv?

Obuv je nutné vybírat s ohledem na zátěž a vhodnost použití pro danou aktivitu. Pro vaši spokojenost a správnou funkčnost obuvi je potřeba zvolit vhodnou velikost – obuvi doporučujeme 5-10 mm extra místa v přední části boty, nikoli méně, aby noha v botě mohla správně pracovat. Dbejte na vhodnost materiálu a podrážky pro účel použití, za kterým obuv kupujete. Nevhodně zvolený typ obuvi, velikost nebo tvar obuvi vůči vašemu chodidlu nemůže být důvodem k pozdější reklamaci, ale pouze k vaší nespokojenosti.

Aby Vám obuv dobře a dlouho sloužila a neztratila nic ze své krásy, potřebuje obuv alespoň základní péči a údržbu. Abyste s našimi výrobky byli maximálně spokojeni, doporučujeme vám prostudování vámi vybrano obuv a dodržování doporučení, jak vaši boty správně udržovat.


Užitečné obuvnické pojmy

Užitečné obuvnické pojmy

V tomto článku se podíváme na některé základní slovíčka, které Vám pomohou nejen při výběru vašich nových bot. Nebudeme zabíhat do přílišných podrobností, netřeba se stát obdorníkem na ševcovinu, ale mít základní povědomí o tom, co který význam znamená je určitě fajn.